Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Bezúdržbové palety

S plastovými paletami nemáte na rozdiel od drevených paliet žiadne starosti. Plast nenapadnú škodcovia a ani mu neublíži vlhkosť, keďže plast nehnije. Zároveň sa v prípade plastových paliet môžete tešiť z rôznych typov konštrukcií a veľkostí, takže si jednoducho nájdete ideálnu plastovú paletu podľa vašich požiadaviek. Výnimočne kvalitné plastové palety s plne funkčnými konštrukciami vyrába spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá patrí medzi špičku výrobcov plastových produktov na svetovom trhu. Ich ponuka plastových paliet je ohromujúco široká. V ich e-shope nájdete malé, ale aj veľké palety. Medzi obľúbené plastové palety od spoločnosti Schoeller Allibert patrí aj paleta Maestro, ktorá má rozmery 1200 mm x 1000 mm x 165 mm.

sklad

Jej hmotnosť je 23,5 kg. Údržba tejto palety je nenáročná, umyjete ju veľmi jednoducho. Zvládne aj náročné podmienky, či už v mraze alebo vysokých teplotách. Táto paleta sa dá používať v SmartLink systéme. Plastové palety a ich cena https://www.schoellerallibert.com/sk/produkty/plastové-palety nezaťažujú životné prostredie, pretože sú plne recyklovateľné. Výrobcovia pri návrhu palety mysleli naozaj na všetko, a preto má táto paleta zaoblené rohy. To je výhoda v prípade balení palety do stretch fólie, pretože oblé rohy fóliu nepotrhajú. Veľmi stabilná plastová paleta je model Packpal. Je vybavená bezpečnostným okrajom, vďaka ktorému je zaistený tovar uložený na palete a nedochádza k jeho zosunutiu.

palety

Navštívte e-shop Schoeller Allibert a odhaľte celú ponuku plastových paliet, s ktorými bude skladovanie a prevoz tovaru jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Zároveň neprehliadnite ani ďalšie kategórie produktov z odolného plastu. Prezrite si rôzne modely prepraviek na potraviny, súčiastky, či veľké produkty, ale aj široký výber IBC kontajnerov, ktoré sú ideálne na uskladnenie kvapalín. V e-shope nájdete aj prepravky na fľaše, vedrá, boxy a mnoho ďalšieho.