Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Džínsy

Dámske džínsy sa dodnes považujú za obľúbený kus oblečenia. Nechýba v kamenných obchodoch a objednať si ich môžete vo vašej konfekčnej veľkosti aj cez našu webovú stránku. Za pár desiatok rokov sa obmieňajú strihy džínsov, ktoré sa dostávajú do popredia vďaka svojej popularite a aktuálnemu trendu. Od zvonových cez široké až po rovné strihy, ktoré sa nosia pohodlne a dámy v nich pôsobia obzvlášť štýlovo.

čo tak roztrhané džínsy

Dámske džínsy nájdete v rôznych dĺžkach, takže aj v letnom období môžete využívať tieto fantastické materiály v požadovaných dĺžkach. Riflovina tiež istým spôsobom prešla určitými zmenami od prvotných kúskov džínsov, ktoré sa prvýkrát objavili v Spojených štátoch ako pracovný https://www.poistenie.sk/pracovny-uraz odev. Práve tento pôvodne pracovný odev začali nosiť tínedžeri a bolo to. Bolo rozhodnuté. Nový trend v obliekaní, ktorý zaujal postupom času aj staršie generácie a pretrváva to dodnes. V súčasnosti sa džínsy šijú z mäkkej, poddajnej, elastickej a pohodlnej rifloviny, ktorá neobmedzuje v pohybe.

len tak v bežný deň

Dámske džínsy by nemali chýbať ani vo vašom šatníku a to hneď niekoľko kúskov, ktoré si zamilujete. Môžete si objednať džínsy v zemitých ako aj vo výrazných farbách. Možno patríte k tým, ktoré uprednostňuje klasiku a práve pre vás je tu niekoľko zaujímavých prevedení v modrej farbe v rôznych odtieňoch. Od tmavo modrej cez svetlú až po vyšúchanú modrú, ktorá je kombináciou tmavších a svetlejších odtieňov modrej farby.

Možno práve vás zaujmú džínsy s výšivkami alebo flitrami, ktoré vytvárajú zaujímavé a nevšedné efekty. Dámske džínsy sa hodia k teniskám aj k elegantnej obuvi na opätkoch. Záleží na tom, na akú príležitosť sa práve chystáte a do akého štýlu chcete nasmerovať váš zovňajšok. Džínsy sa výborne hodia k športovým mikinám aj k elegantným blúzkam a saku. Nechajte sa inšpirovať modelmi na našej internetovej stránke a nezabúdajte na vhodné doplnky, ktoré váš look dokonale doplnia a dotvoria.