Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Luna

Predstavujeme vám drevenú posteľ LUNA https://www.segum.sk/produkt/luna, ktorú v týchto dňoch nájdete v našich predajniach Segum v akciovej cene. Drevá posteľ LUNA je klasická posteľ, ktorá však nesklame žiadneho svojho majiteľa. Vďaka jej klasickému a praktickému dizajnu sa hodí takmer do každej spálne, či už do tých veľkých, alebo úplne malých. Okrem toho jej pevná konštrukcia vám zaručí dlhú životnosť postele, takže sa nemusíte báť, že vám po dvoch rokoch začne vŕzgať, alebo sa lámať, ako to často stáva pri dnešných nábytkoch. Drevenú posteľ LUNA môžete u nás nájsť vo viacerých farebných prevedeniach, ako klasickú bielu alebo v dvoch prírodných dekoroch.

posteľ

Môžete si tiež zvoliť z niekoľkých rozmerov tejto postele v závislosti od veľkosti vašej izby a to ako klasickú jednoposteľ, alebo v dvoch rozmeroch ako dvojposteľ. Ak máte menší byt a bojujete za každý voľný centimeter, praktický pre vás môže byť úložný box. Drevenú posteľ LUNA môžete dostať aj v takomto prevedení s veľkým úložným boxom pod posteľou. Ak máte akékoľvek otázky k danému produktu, alebo by ste radi chceli vedieť nejaké rozdiely medzi jednotlivými produktami, neváhajte nás kontaktovať. Pri každom produkte nájdete tlačidlo “Mate otázky k produktu?”

matrac

Ktoré vás prehodí na náš online formulár a ukáže vám našu infolinku, na ktorej vám všetky detaily radi objasnia a pomôžu vám s výberom produktov. Ak hľadáte ku posteli aj nočné stolíky odporúčame pozrieť ponuku v nábytkovej rade ELKO alebo SUN. K posteli nezabudnite na výber dobrého kvalitného matraca. V predajniach Segum môžete nájsť ortopedické matrace najvyššej kvality, pretože Segum je slovenský výrobca kvalitných matracov. Naše matrace sú vhodné pre alergikov a vo veľkej časti našich matracov môžete nájsť prírodný materiál vrámci zloženia samotného matracu, čo vám zaručí ešte kvalitnejší spánok.