Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Potešenie, vzrušenie a prevencia: Erotické masáže

V súčasnosti sú okrem bežných masáží čoraz známejšie aj tie, čo sa vymykajú tomuto stereotypu a ponúkajú o niekoľko levelov atraktívnejší pôžitok.Vyhľadávanou sa stáva tantrická alebo tiež takzvaná erotic massage https://bratislavatantra.sk/en/. V spojitosti s erotickou masážou si dokážeme spojiť praktiky ako body to body, čiže doslova „telo na telo“ či pojem nuru. Ich súčasťou je pokojné prostredie, relaxačný hudba v pozadí, nesmie chýbať kĺzavý gél, úplná nahota a princípom je vzájomné trenie tiel.

Masážne pomôcky

Tieto techniky a o to viac vo vyhlásených salónoch však nemôže vykonávať hocikto. Vyškolený personál, respektíve profesionálne nuru masérky musia poznať efekt senzuálnych dotykov a správny systém ich aplikovania, aby bol ich účinok čo najkvalitnejší. Pokiaľ si teda laik mýli takúto masáž s nejakým erotickým tancom, je na omyle. Takisto je pravda, že nahota, erotika a venovanie pozornosti takisto intímnym partiám sú zmyslom tantry alebo senzuálnej masáže, pričom bez týchto bodov by neplnili svoju podstatu a očakávaný efekt.

Ruka drží sviečku

  • Vlastne sú ich základom a vedú napr. k prevencii proti prostate, sexuálnym problémom, vysokému krvnému tlaku či ďalším civilizačným ochoreniam. Takisto veľmi účinne odbúravajú stres a napätie.

Aký je rozdiel medzi tantrou a nuru alebo tkzv body to body massage?
Pre klasickú tantrickú masáž je rovnako špecifická nahota ako aj zmyselné dotyky, ktoré sa nevyhýbajú intímnym partiám. Masérka aj v tomto prípade musí byť vyškolená a ovládať význam konkrétnych postupov, no pritom používa iba svoje ruky. Naopak v druhom prípade a teda v o niečo pokročilejšom stupni používa svoje celé telo a vzájomné trenie. Je teda zrejmé, že táto technika si žiada doplnenie pôvodných znalostí o ďalší level. A rovnako môžu byť atraktívnejší nielen jej priebeh, ale takisto výsledok a to, akým spôsobom dané postupy zapôsobia na uvoľnenie emócií u zákazníka.