Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Radi by ste mali viac peňazí?

Riziko hrania kasínových hier alebo iných hier, kde musíte vkladať svoje peniaze je veľké. Ak sa raz ocitnete vo finančnej situácii, ktorá je zlá práve vďaka kasínovým hrám, z toho sa neviete dostať. Snažíte sa prestať hrávať kasínové hry? Môže to mať vplyv na vašu existenciu. Pri hraní kasínových hier či pokru viete prehrať aj svoju strechu nad hlavou. Možno vás láka vyhratie veľkých peňazí v jackpote, no určite by som vám to neodporúčala. Stačí, aby ste urobili jediný vklad, čo i len jediného eura, a vaša závislosť na hraní začne vo veľkej miere. Možno to pred svojou rodinou držíte v tajnosti, no nakoniec im to budete musieť aj tak povedať.

peniaze

Ak sa s vami manželka nerozvedie, máte príliš veľké šťastie. Veľa takýchto závislých ľudí stratí strechu nad hlavou, ale aj svoju najbližšiu rodinu, či dokonca i deti. To by ste veru nechceli. Avšak, kto vám pomôže, ak ste už závislým? Ak máte pri sebe človeka, ktorý dokáže prežiť s vami aj to najhoršie obdobie, vyhrali ste práve jackpot. Nie je to len o peniazoch. Vzťahy sú veľmi potrebné. Nenechajte si vašou chamtivosťou zničiť vzťah s vašou manželkou alebo s vašimi deťmi. Obracali by sa od vás chrbtom a už by s vami viac ani len neprehovorili. To by ste nechceli docieliť.

počítačová kasínová závislosť

Hraním kasínových hier si zničíte váš manželský, partnerský alebo rodinný život. Prídete o množstvo peňazí, ktoré by ste mohli nechať svojim deťom alebo z nich nakúpiť potraviny, či potreby, ktoré vaša rodina potrebuje. Tak isto by ste za tie peniaze mohli ísť aj na letnú či zimnú dovolenku. Peniaze by ste potrebovali v dnešnej dobe naozaj na čokoľvek. Nemiňte ich na takúto hlúposť. Nestojí vám to za to. Ak potrebujete zarobiť viac peňazí, omnoho prijateľnejším riešením je nájdenie si druhej práce. Ďalším riešením by bolo popozeranie sa po lepšie platenom zamestnaní alebo urobením si nejakých kurzov. Je to veľmi vhodné riešenie, ak neplánujete prísť o strechu nad hlavou. Dajte si na to veľký pozor, pretože ďalšiu šancu už viac nedostanete.