Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Rekonštrukcia starého domu

Kúpili ste starý dom, ktorý nutne potrebuje rekonštrukciu a najmä nové okná a strechu, cez ktoré netečie a nefúka? Presne tak, jednou z najdôležitejších vecí pri nutnej a rýchlej rekonštrukcii sú práve okná. Pretože cez staré okná ľahko uniká teplo, a okrem toho staré okno môže prepúšťať vodu, a tým vám poškodiť steny. Oba problémy sú finančne nevýhodné a náročné, preto je dobré vymeniť okná a samozrejme strechu, ktorá môže taktiež zatekať a je časťou domu, cez ktorú taktiež uniká teplo. Výhodným riešením sú plastové okná, ktoré zabraňujú úniku tepla vďaka svojmu viackomorovému systému, a taktiež nie sú náchylné na vodu a jej prepúšťanie ako klasické staré drevené okná.

dom

Okrem toho sú cenovo dostupné a môžete si vybrať z rôznych farebných variant, aby sa vám hodili s fasádou alebo interiérom domu. Pri výmene okien sa však môžete stretnúť s jedným nemilým problémom, a tým je, že na starých domoch bývajú väčšinou neštandardné rozmery okien, preto štandardné okná, ktoré sa obvykle predávajú vám do okien nebudú pasovať, nech sa snažíte urobiť čokoľvek. Jediným riešením je urobiť plastové okná na mieru. Tu už sa musíte zveriť do rúk odborníkom, ktorí vám prídu okná zmerať a presne na mieru vášho okna vám vyrobia nové.

dom

Pri takomto rozhodnutí je potrebné zveriť sa do rúk profesionálom, ktorí majú z oknami dlhoročné skúsenosti. My sme jednou z takýchto firiem. Na trhu sme viac ako 15 rokov a máme množstvo realizácii a spokojných zákazníkov. Radi vám všetko objasníme a jeden z našich pracovníkov, príde zmerať vaše okná a potom vám urobí cenovú kalkuláciu plastových okien na mieru konkrétne pre váš dom. Môžete si vybrať z niekoľko typov plastových okien. Ak vám cena bude vyhovovať dohodneme sa na realizácii a termíne, kedy vám okná naši pracovníci prídu do vášho domu namontovať. S LM Mont máte kvalitu vždy zaručenú.