Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Dvere v modernom duchu

Možno si poviete, že presklené dvere mala už aj vaša babička. Moderné dvere sú však celé zo skla. Len zo skla. Takže dizajnovo môžete očakávať ten najvyšší štandard. Sklenené dvere si najčastejšie ľudia zvolia najmä z hľadiska dizajnu. V interiéri sú skutočným klenotom a vy tak ohúrite nielen seba, ale aj každú návštevu. Čistý otvorený koncept interiéru vďaka skleneným dverám vám zaručí moderný a luxusný vzhľad. Sklenené dvere môžete prakticky použiť kdekoľvek v domácnosti. Najčastejšie sa však aplikujú do predsiene, aby sa vstupná chodba oddelila od dennej časti, ale pritom zostala v rámci otvoreného konceptu. Sklenené dvere môžu byť rôzneho prevedenia.

sklenené dvere

Posuvné sklenené dvere.

Veľmi moderným dojmom pôsobia najmä posuvné sklenené dvere. Nemajú klasické otváranie pomocou kľučky, ale dvere otvárateľné a zatvárate zasúvaním do strany. Okrem dizajnu a modernej technológie otvárania sú posuvné dvere vhodné aj do miestnosti, ktoré nemajú veľa miesta na otváranie dverí do priestoru.

sklenené dvere

Otváracie sklenené dvere.

No a potom je tu klasické otváranie do priestoru, ktorým nikdy nič nepokazíte. Otváranie nemusí byť vôbec zastaralé ako na bežných interiérových dverách. Kľučky sú minimalistické alebo dokonca žiadne. Niektoré typy sa ani nemusia zatvoriť a fungujú iba na princípe zaklápaní bez nutnosti použiť kľučku. Sklenené dvere si môžete dať vyhotoviť do akéhokoľvek priestoru, na akúkoľvek stenu v akomkoľvek rozmere. Dokonca vám na lmmont.sk zabezpečia aj celé presklené systémy a steny. Sklenené dvere sú v domácnosti veľmi príjemným zútulnením a hodia sa ku každému štýlu či farebnému prevedeniu. Aj vy môžete mať v domácnosti sklenené dvere. Lmmont.sk vám s tým rýchlo pomôžu. Na internetovej stránke nájdete množstvo inšpirácii na sklenené dvere či celé systémy, ktoré si môžete dať inštalovať aj u vás doma.