Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Fotoobrazy

Fotograf vás nafotí v krásnom prostredí v prírode alebo vlastnom ateliéri a odovzdá vám balíček najčastejšie s USB kľúčom a zopár vytlačenými fotografiami. Takéto profesionálne fotenie mnoho ľudí využíva najmä na rodinné fotografie. A väčšina si takéto krásne fotografie vo svojom interiéri aj vystaví. Zabudnite na klasickú fotografiu v rámčeku. V dnešnej dobe sú moderné fotoobrazy. Fotoobrazy sú obrazy na plátne, ktoré vám na mieru vyrobia z vašej fotografie. Fotoobraz si môžete vybrať v ľubovoľnej veľkosti. Najmenšia veľkosť fotoobrazu je 20×30 cm, najväčšia veľkosť je veľkoformátové plátno o veľkosti 100X100 cm.

fotoobraz

Plátno je tej najvyššej kvality a spoľahnúť sa môžete na žiarivé a ostré farby. Plátno je natiahnuté na rám, takže je zabezpečená plná veľkosť premietnutej fotografie. Rámček ako v prípade fotky v rámčeku vidieť nie je, čo dáva ešte väčší zážitok z fotoobrazu. Fotoobraz je výbornou voľbou ako dekorácia do obývačky či spálne. Obraz na plátne vyzerá modernejšie a krajšie. Takisto je fotoobraz výborným darčekom pre najbližších. Potešte aj vy svoju maminu či babku krásnym fotoobrazom z vlastnej fotografie. Kvalitný fotoobraz môžete mať už o niekoľko dní aj vy doma.

fotoobraz

Stačí navštíviť internetovú stránku fotkyzababku.sk a vybrať si možnosť vyhotovenia obrazu na plátne. V systéme jednoducho nahráte fotku, z ktorej majú fotoobraz vytvoriť a zvolíte si požadovanú veľkosť. Takisto si môžete vybrať medzi kvalitou štandardnou alebo prémiovou. Pri prémiovej kvalite budete mať z fotoobrazu ešte profesionálnejší zážitok. Cena fotoobrazu sa odvíja od veľkosti a taktiež kvality. Pri výbere viacerých fotoobrazov však môžete ušetriť. Čím viac obrazév si dáte vyhotoviť, tým menej zaplatíte. Navštívte fotkyzababku.sk a dajte si vyhotoviť svoj vysnívaný obraz z fotografie na plátne ešte dnes aj vy.