Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Masáže, na aké sa nezabúda

Zmyselnosť tantrickej masáže si získala už mnohých a získa si určite aj vás – svojou zmyselnosťou a intenzitou sa radí medzi naše najčastejšie masáže. Body masáž – možno sa pýtate, o čom je tento druh tantrickej masáže https://bratislavatantra.sk/body-tantra-o-com-je-tento-druh-tantrickej-masaze/? Telová masáž je absolútny vrchol všetkého, čo sa dá v rámci masáží dosiahnuť – precítenie celého tela, odbúravanie stresu, doslova vybičovanie zmyslov. Platí však akési nepísané pravidlo, že by ste ju mali absolvovať už po nejakých skúsenostiach s tantrickými masážami.

body masaz

Už len preto, že predpríprava vám umožní užiť si “hotové dielo” v dokonalosti. Na takýto typ masáže treba byť mentálne pripravený, preto počítajte s tým, že sa vždy začína očistným kúpeľom – je to preto, aby sa telo očistilo od nepriaznivých, vonkajších vplyvov a naladilo sa na uvoľňovanie vnútorného napätia. Keďže tantra je spojená aj s duchovným svetom, ďalším krokom je pozdrav Namasté – je totiž dôležité precítiť svoje fyzické telo a vzdať mu tak úctu. Body to body masáž je založená na kontakte tiel až na doraz – stimuluje vás obnažené telo masérky, ktorá je špeciálne zasvätená do tajov tantry.

body masaz

Špeciálny olej rozprúdi vaše zmysly, masáž je veľmi sexi a budete chcieť, aby neskončila. Masáž je vhodná pre submisívne povahy, ktoré si môžu užívať, že sú v úplnom područí našej masérky. Ak si nadôvažok dohodnete aj masáž erotických partií, určite na nás nezabudnete. Vieme, ako motivovať našich lojálnych zákazníkov – ak si nás obľúbite a poctíte nás viackrát návštevou, radi vás odmeníme výraznou zľavou. A darček, ktorý poteší, čaká na vás tiež. Navštíviť nás môžete v čase od 9.00 do 23.00 (kvôli našej poctivej príprave je dobré objednať sa vopred minimálne hodinu). Viac informácií nájdete u nás, tak sa podívajte, určite si prídete na svoje.