Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Urobte si na terase väčšie pohodlie!

V lete je jednoducho život romantickejší, príjemnejší, máme väčšie pohodlie a náladu si užívať na slniečku alebo v príjemné letné večery. Letné posedenie je preto naozaj skvelou voľbou, ktorú si rád každý po práci alebo cez víkend vychutnáva v príjemnom prostredí. Balkón alebo terasa sa práve v lete využívajú o niečo viacej a sú perfektným miestom na posedenie na čerstvom vzduchu s výhľadom do priestoru. Niekedy je však problémom počasie alebo konkrétne v lete príliš veľká horúčava, ktorá sa ani nedá zniesť a preto sa terasa ani balkón nedajú poriadne využiť.

terasa

Existuje však veľmi moderné a praktické riešenie, a to zatienenie terasy. Super moderné screenové rolety sú riešením, ktoré spríjemní každý priestor. Tienenie vytvorí potrebný chládok a umožní využívať priestor omnoho viacej a efektívnejšie. Navyše niektoré modely majú aj tienenie v podobe toho, že večer, keď si svietite, nie je vidno https://www.youtube.com/user/vidnothepie zvonku dnu. Vytvára sa tak súkromný priestor pre posedenie s priateľmi či rodinou, ak sa lepšie cítite chránený pred cudzími pohľadmi.

na terase

Navyše rolety využijete aj na jeseň alebo na jar, ak si chcete priestor trochu uzavrieť a zabrániť úniku tepla. Dokonca môžete použiť vykurovacie teleso a takto si spríjemniť posedenie ja na jeseň alebo na jar. Rolety sa ovládajú na diaľku alebo cez smartfón. Dnes už sú smart technológie jednoducho na koni a prinášajú stále lepšie inovácie.

Mnohé veci sa tak dajú skvelo vylepšiť a práve tienenie kvalitnými roletami je jednou z možností, ako to dosiahnuť a priestor skvalitniť. Letné slnko tak už nemusí byť extrémne únavné, alebo vám brániť s zaslúženom oddychu. Tak preskúmajte viacej, čo všetko vám tienenie terasy prinesie a ako vám vie spríjemniť vaše letné dni. Screenové rolety zachytia až 97 % UV žiarenia a slnka, no pritom pustia čerstvý vzduch a svetlo do vnútra zatieneného priestoru. Rozhodne zlepšia najmä v lete kvalitu využitia terasy alebo balkóna.