Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Microsoft Bratislava

Naša spoločnosť na opravu mobilov Microsoft sídli v hlavnom meste Slovenska – Bratislava. Každý dobre vie, že mobilné telefóny sa rýchlo kazia a potrebujú starostlivosť od profesionálov a odborníkov – čiže od nás. Určite sa na nás obráťte s akýmkoľvek problémom. My vám s radosťou pomôžeme, či už sú to potrebné náhradné diely do vášho zariadenia, či keď vám nereaguje displej alebo ho máte rozbitý, či keď to je lagujúci softvér a veľa ďalšieho. Máte iný problém? Príďte k nám a my vám ho vyriešime. Ak neviete konkrétne, čo sa deje s vaším mobilným telefónom, tak aj tak k nám určite zavítajte.

Na obrázku vidíme mobilný telefón zelenej farby značky Nokia Lumia 535.

Skontrolujeme vám vaše zariadenie a posúdime, či je v poriadku alebo prípadne, čo s ním môžeme v našom servise robiť. Skontrolovanie vášho zariadenia je zdarma! Čo si myslíme, že je výhodné. To sa len tak hocikde nevidí. Ďalšia výhoda u nás je tá, že sa nemusíte báť o svoje dôležité dokumenty, fotografie a iné dôležité veci vo vašom zariadení. Zálohujeme vám ich! Tiež medzi naše benefity patrí to, že keď sa náhodou stane, že váš mobilný telefón zostane v našich rukách dlhšie, tak vám vieme poskytnúť náhradný mobilný telefón, aby ste svoje osobné záležitosti mohli pokojne vyriešiť. Samozrejme, že medzi naše benefity patrí aj naša veľmi prijateľná cena, príjemný prístup od nás – od odborníkov a profesionálov.

mobil

Náš Microsoft servis a oprava mobilov v Bratislave https://www.mobilovo.sk je vysokokvalitný na celom Slovensku. Ak máte iné zariadenie. Nezúfajte! Taktiež ponúkame servis tabletov, počítačov a notebookov. Máme u nás aj e-shop s príslušenstvom. Tiež si u nás môžete obnoviť dáta alebo vám vieme poskytnúť výkup zariadení. Z mobilov vám vieme pomôcť so značkou Samsung, iPhone, Huawei, Xiaomi, Sony Xperia, Lenovo Motorola, Asus, LG, Nokia, Microsoft (Microsoft Lumia 535) alebo HTC. Zavítajte u nás, keď budete mať akýkoľvek problém s vaším zariadením. Radi vám pomôžeme a garantujeme, že neoľutujete naše služby. Určite budete spokojní a odporučíte nás aj vašim známym.