Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Kam na najlepšiu masáž

Tantrická masáž nie je zrovna klasickým typom masáže, ktorá by sa vykonávala v bežnom salóne, kam sa môžete za týmto orientálnym zážitkom vydať? Masáž je tak oslobodzujúca. Hľadáme v nej únik od úporných bolestí. Používame ju ako riešenie proti neustálemu stresu. Utiekame sa k nej keď potrebujeme uľaviť telu aj mysli. Masáž ale nie je iba prostriedkom na úľavu od fyzickej či psychickej bolesti či únave. Masáž môže byť aj intímnym zážitkom podporujúcim našu sexualitu a naše pikantné ja, ktoré väčšinou drvivá väčšina schováva hlboko vo svojom vnútri.

Tak trochu iná masáž

Tantra Bratislavatantra je učenie pochádzajúce z východu. Konkrétne z Indie, vznikalo zhrube pred 5000 rokmi. Že je užívané a našlo si zástancov, ktorý sa k nemu radi vracajú je jasne známe. Dnes pozná tantru a toľko známe tantrické masáže každý. Nie všetci sa ale odhodlajú túto masáž vyskúšať. Ak premýšľate kam za ňou vybrať, navštívte stránky bratislavatantra.sk. Tak ako nie je tantrická masáž klasickou masážou aj ten, kto ju vykonáva musí byť riadne vyškolený a poučený o rôznych technikách, ktoré sa počas masáže používajú. Súbory jemných hladivých dotykov, voňavé oleje a príjemné masérky sa postarajú o nezabudnuteľný zážitok, ktorý budete chcieť zažiť znovu a znovu.

Zažite to na vlastnej koži

Tantra je o energii. Tantrická masáž je o uvoľnení nielen mysle, tela a psychiky ale aj o uvoľnení intímnom. Taký pocit pri masáži možno nepoznáte. Aj táto masáž je rôzna. Klasická tantrická masáž, erotická tantrická masáž či tantrická masáž s vyvrcholením. Práve vyvrcholením sa masáž končiť môže aj nemusí. Miestnosť je nabitá iskrivou erotikou a intímnom ktoré si naplno užívate. Tantrická masáž ale nie je čisto pánska parketa. Dnes je táto masáž obľúbená aj u žien a tie si ju rovnako ako muži užívajú plnými dúškami. Dokonca je možná aj párová masáž. Okoreňte si trochu svoj sexuálny život a zapáľte v sebe novú iskru.