Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Kruh spoločnosti

Poďme sa pozrieť na našu spoločnosť ako vidíme tak je to také rôzne len nie dobré jasné že každý máme na to svoj názor je to v našej spoločnosti ako v tlačenke. My ľudia sme ako počasie nevyspytateľný alebo ako div nie aprílové počasie raz tak raz tak. Chcela som odtrhnúť vonku tulipán taký voľne čo je vysemenený a jedna krava že hej no som zvedavá či tá krava ho nevytrhne no veď karma je zdarma nech si ho zožerie keď musím byť taká hnusná asi bol je chuderka. Neznášam ľudí čo sa starajú do druhého a o seba nie nepozrú sa na seba. Myslia si že sú 100ˇ% naj naj. No nikto podotýkam nie tak na tom nie nikto . Ľudia sú fakt smiešny. My ľudia nevieme byť ani trochu pri zemi. Čo je spoločnosť je to tzv. celok spoločenských javov tiež dá sa povedať výsledok vzájomného pôsobenia a spoločného nažívania v určitom spoločenskom priestore aj tzv. kultúrnom aj sociálnom či tzv. historickom kontexte sme tiež súhrn dá sa povedať medzi ľuďmi.

nechceme vojnu ale mier

Sme tvorcovia spoločenského režimu aj systému. Sme tzv. polootvorená tiež polouzavretá skupinka v systéme. Čo je v rámci sieti vzťahov medzi etnikom. My ľudia sme jeden celok no bohužiaľ sa tak nechováme. Citujem jedného známeho človeka TOENNISA to je že opak komunity čiže spoločenstva teda tzv. sociálna komunita je udržiavaná tak že je dôležitým individuálnym ciele svojich členov v skupine. Ako podaktorí vieme že štát je ako spoločenstvo javu. Síce my ľudia spolupracujeme ako skupina mám niekedy dojem že ako naprogramované bytosti. Zase podľa NIKLASA .L sme všetky vzájomné pretkané komunikatívne skupiny ktoré majú k dispozícii informácie.

spoločnosť ako celok

A v histórii to je v MARXIZME v určitom štádium vo vývoji ľudských dejín sme spoločenská ekonomicky forma alebo TZV. individuálna jednotka v prírode podmienená. Človek či ľudia vytvárame počas žitia vo svojom živote zoskupenie . Máme tiež spoločnosť s ručením obmedzením tzv. SRO. alebo tiež diaľničné spoločnosť aj NAOS. Učíme sa aj na OBCIANSKEJ NAUKE  je vyučovaný na ZS kde sa deti učia históriu spoločenstva aj na stredných školách a také poznatky sa už zaoberajú učia deti v MS. Je OBCIANSKA NAUKA vysielaná aj v TV vychováva to naše  deti ale zdá sa mi že nie moc dostatočne. Keď sa pozrieme dnešné deti majú veľmi voľnú výchovu moc si dovoľujú voči dospelým hoci čo ani sadnúť v autobuse nepustia mám dosť keď sa predbehujú sa ako keby nemali dosť miesta. Vyplazujú jazyk a podobné výtržnosti. Ja hovorím akí rodičia taká výchova.