Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Porovnajte si myšlienky pri tantrickej masáži

Tantra masáž zďaleka nie je len o sexuálnom vzrušení a vyvrcholení, je to proces, ktorý sa zaoberá duchovnými súvzťažnosťami a obnovovaním prirodzených telesných funkcií. Na tantru veľmi často prichádzajú ľudia unavení, nahnevaní, vydeptaní a vystresovaní, pretože na nich dolieha tlak súčasnej hektickej a pretechnizovanej doby. Problém totiž spočíva v tom, že technický vývoj na tejto planéte predbehol vývoj duchovný, a to nie je dobre, pretože techniku dnes majú v rukách aj ľudia zlí, závistiví a nesebevedomí, medzi ktorými by sme mohli objaviť dokonca celý rad psychopatov.

masážne oleje

Vďaka rozvoju techniky tak môžu negatívne zameraní jedinci páchať mnoho zla a vytvárať podhubie pre stresové situácie. A tak nám všetkým nezostáva nič iné, než sa tomu nejako efektívne brániť a nasadiť na svoju obranu aj dôkladné antistresy. Medzi nimi je to aj tantra, ktorá organizmus najprv upokojí a uvoľní, a my si môžeme v takom okamihu konečne porovnať v hlave svoje myšlienky.

tantra masáže

Využite tantru na to, aby ste si usporiadali svoj život a zmenili v ňom to, čo vám nevyhovuje. V priebehu masáže totiž môžete prísť na množstvo nápadov a uvedomíte si, že vám napríklad veľmi škodí určitá potravina, že vám nevyhovuje partnerský vzťah, alebo že by ste sa mohli poobzerať po inom zamestnaní, kde si vás ľudia budú viac vážiť a mať vás radi.

Tantra nás tiež smeruje k láske, múdrosti a pokore, toto sú dôležité vlastnosti ľudskej osobnosti, a ak ich v sebe rozvinieme, budeme k sebe tiež priťahovať ľudí rovnako zameraných, podľa nepísaného duchovného zákona, keď „rovnaké priťahuje rovnaké“.

Vnímajte teda tantru ako skvelú príležitosť na osobný rozvoj a na pochopenie dôležitých javov v spoločnosti, aby ste sa v nich „nestratili“, a aby ste svoj život žili čo najviac v pokoji, v láske a harmónii. Každý máme právo na taký život, aj keď sa to niektorí psychopati snažia vyvrátiť.