Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Úložný box najvyššej kvality

Plastové prepravky, či plastové úložné boxy majú jednu veľkú výhodu. Môžete ich použiť na akýkoľvek účel a váš tovar bude vždy bezpečí. Plastové úložné boxy sa používajú najmä na skladovanie a odkladanie tovaru. Či už na ukladanie potravín v potravinárskom priemysle či skladoch, tak aj na ukladanie produktov či sezónne veci u nás v domácnosti. Plastové boxy je možné ukladať na seba vďaka čomu vám ušetria miesto pri skladovaní v pivnici či garáži. Plastové boxy sú stohovateľné, zasúvacie a skladacie. Najmä skladacia schopnosť je veľkou výhodou pri ušetrení miesta v prípade, že boxy aktuálne nepotrebujete.

prepravky

Skladacia schopnosť takisto zefektívni transport takýchto plastových nádob. To je výhodou najmä pre logistiku a veľké priemyselné spoločnosti. Plastové úložné boxy na mnoho využití. Akýkoľvek priemysel určite využije možnosť plastových boxov. Aj napriek farebnému prevedeniu plastových boxov farba nie je zdraviu závadná a môžete plastové boxy používať aj na manipuláciu s potravinami. Veľkou výhodou sú však plastové boxy s vekom, ktoré slúžia aj na transport malých súčiastok. Veko je dôležitá súčasť plastových boxov najmä pri transporte.

plastový box

Zabezpečí nielen pevnosť a odolnosť, ale aj bezpečnosť prepravovaného tovaru. Plastové boxy na schoellerallibert.com nájdete v rôznych variantoch a veľkostiach. Obľúbené sú plastové boxy s vekom, ale ak potrebujete iba obyčajné plastové prepravky môžete využiť možnosť kúpiť plastové prepravky bez veka. V ponuke sú ako plastové prepravky plné, tak aj s otvormi či plastové prepravky skladacie a stohovateľné. Schoellerallibert.com ponúka overenú kvalitu plastových boxov a prepraviek a takisto s možnosťou recyklovania. Všetky prepravky a boxy sú recyklovateľné. Využite možnosť kúpy plastových nádob v podobe boxov či prepraviek na schoellerallibert.com.