Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

S erotickou masážou proti stresu

Stres je najväčším strašiakom ľudstva, a kto si to včas uvedomí, je vo veľkej výhode. V skutočnosti je to, čo vás umorí a zabije – pokiaľ si nedáte naozaj pozor – nedostatok pravdivých informácií, liknavý postoj k vlastnému životu, nevhodná strava, nedostatok pohybu a stres vo všetkých podobách. Bohužiaľ sa dnes stresujeme nielen v práci a v škole, ale aj doma, v pokojnom prostredí, a to je zle. Mali by sme sa v prvom rade naučiť odbúravať stres, ale nie je to také jednoduché, ako sa zdá. Oveľa jednoduchšie je začať cvičiť, dobre spať, lepšie sa stravovať a čerpať pravdivé informácie z vhodných zdrojov (nie z masmédií). K tomu, aby sme dobre odbúravali stresové vplyvy, môžu efektívne napomáhať adaptogénne bylinky (Ženšen, Ashwagandha, Maca peruánska), ktoré udržujú potrebnú hormonálnu rovnováhu, a potom aj rôzne druhy antistresu.

pôsobenie stresu

Antistres – k vhodným antistresovým pomôckam a metódam patrí napríklad dynamická chôdza po schodoch, skákanie na trampolíne, aktívne plávanie v bazéne, vysokohorská turistika (Vysoké Tatry) a taktiež masáže.

masážny olej

Masáže – veľmi účinnou terapiou proti stresu sú reflexné masáže bosých chodidiel a taktiež senzuálna erotická masáž. Nevnímajte, prosím, erotickú masáž ako pohlavný styk, takto to naozaj nefunguje, masáž si kladie za cieľ predovšetkým klientovi navodiť skutočnú rozkoš a prepojiť sexuálnu energiu s emotívnou stránkou osobnosti, aby dochádzalo k zvyšovaniu vlastného vedomia (sebavedomia). Kombinácia masáží a erotiky je tým najlepším liekom, ktorý si môžu dopriať najmä partneri vo vzťahu (pokiaľ vzťah dobre funguje a figuruje tam predovšetkým láska a vzájomná dôvera), ale nie každý má to šťastie na kvalitný partnerský vzťah, tak nám môže byť v tomto ohľade nápomocná aspoň masérka. Nevnímajte ale masérku ako niekoho podradného, je to aj citlivá ľudská bytosť, a možno sa práve do vás zamiluje, kto vie. Nikdy nehovorte „nikdy“, pretože nikdy neviete, kde vás láska zastihne. Ona totiž nemá žiadne hranice.