Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Veľkosť alebo šírka? Ako uspokojiť ženu?

Na veľkosti vraj nezáleží – hovorí sa tak v prípade mužského prirodzenia, ale nie vždy je to tak. Určite veľkosť genitálií môže vplývať na kvalitu sexuálneho styku, sebavedomie, to, ako sa muž cíti a zároveň ako to preukazuje v osobnom živote. Sex je nesmierne dôležitý a ak nám v ňom partner či partnerka nevyhovuje, často to môže naštrbiť aj ďalšie spolužitie a napokon sa vzťah aj rozpadne, závisí však vždy od vás. Sú muži, ktorí si na veľkosti veľmi zakladajú a ak nie je adekvátna ich predstavám, sú ochotní urobiť čokoľvek – dokonca podstúpiť bolestivé, časovo náročné operácie, ktoré zaťažia zároveň aj ich peňaženku. Ale čo by sme neurobili kvôli svojmu lepšiemu pocitu a najmä preto, aby sme boli dokonalí partneri pre naše ženy.

muz

A uspokojiť ich v sexuálnej oblasti je predsa základ. Ak vás zaujíma, aká sexuálna poloha práve vedie, možno vás prekvapí, že ženy milujú určitý typ svojej polohy – zozadu, orálny sex a podobne, no najmä s milovaným partnerom, s ktorým to majú rady a cítia sa bezpečne, milované a docenené. Avšak veľkosť prirodzenia v tomto ohľade spôsobuje rozkoš najmä v počiatočnej fáze, čiže vnikaní do vagíny, neskôr ide skôr o tempo a techniku. Čo ale ženy dostáva do extázy je práve iná veličina – šírka. Tú cítia po celý čas styku. Aké sú krajiny, kde majú muži najväčší penis https://www.privatportal.sk/blog/krajiny-kde-maju-muzi-najvacsi-penis?

muž

Priemerný Slovák má dĺžku penisu 16 centimetrov, čo je pomerne dosť, ak si to porovnávame napríklad s priemerným Ukrajincom a jeho 13,02 cm. Prekvapivé asi nebude ani to, že sa máme čo učiť od afrických kamarátov, respektíve ich veľkosť im možno závidieť. Absolútne víťazstvo v tomto smere má Kongo s 18 cm, ale v európskom smere veľký priemer sa nachádza aj u Maďarov, ktorí majú 16,50 cm. Podpriemer obsahujú Ázijčania – pod 10 cm, no možno majú iné kvality. Tak či onak, za veľkosť svojho prirodzenia sa netreba hanbiť a uvedomiť si, že ženy milujú aj spôsob, akým im rozkoš prejavujeme a počíta sa aj vytrvalosť, trpezlivosť, nasadenie a najmä – nemyslieť na seba.