Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Dokonalé aj pre Vás

Dažďová voda aj Vám môže dopomôcť pri šetrení s vodou. Pokiaľ doma vlastníte záhradku a radi sa v nej obraciate, tak ste už tiež určite prišli na to, že voda stojí oveľa viac pokiaľ potrebujete neustále zalievať svoje rastlinky. Pravidelní zalievanie záhrady nie je nič neobvyklé, ako však ušetriť aj na takejto veci? Áno, samozrejme, že zberom dažďovej vody, ktorou nič nepokazíte ale práve naopak len získate. Relax v záhradke môžete vylepšiť a za pomoci IBC kontajnera aj ušetriť. IBC kontajner je ako stvorený pre tento typ využitia. Ponúkame Vám tento typ kontajneru nie len pre firemné využitie do závodov či rôznych priemyslových parkov ale aj pre domáce využitie, ktoré Vám výrazne dopomôže.

nádrž

IBC kontajnery práve od nás môžete mať doma behom pár dní, za naozaj výnimočnú cenu. Navyše je tento kontajner vyrábaný zo špeciálneho plastu, takže ani prevoz či manipulácia s ním Vám nespôsobí nové vrásky na tvári. Práca s ním je naozaj hračka. Podlieha taktiež všetkým hygienickým vlastnostiam, takže si vždy môžete byť istý, že v ňom máte čistú nekontaminovanú vodu. Naše IBC kontajnery, aj napriek ich zloženiu z plastu, sú vhodné pre skladovanie kdekoľvek. Takže pokiaľ nemáte na svojom pozemku miesto v chládku, či v garáži alebo pivniciach nemusíte sa obávať, tento kontajner zvládne úplne všetko a vyjde z toho bez najmenšieho poškodenia a za to Vám garantujeme.

ibc

Priame slnečné žiarenie, dážď či mráz s ním ani nepohne a aj z tohto dôvodu ho môžete využívať naozaj dlhé roky! Kúpou IBC kontajnera získate len samé výhody, nech už jeho využitie bude akékoľvek, svoj účel splní na sto percent. Naša ponuka je tu pre každého, kto má záujem o kvalitné výrobky z overených zdrojov. Ako predajcovia sme tu pre ľudí, ktorí sa chcú posúvať neustále vpred a vďaka našim produktom sa to môže podariť aj práve Vám.