Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Zistil to, čo som robila

Manžel zistil, že robim na priváte Privatportal. Je to štyri roky. Tento príbeh sa skutočne stal a nemá veľmi dobrý koniec. Ak vás zaujíma tento príbeh, čítajte článok ďalej. S manželom sme spolu boli 6 rokov. Mali sme dvojročnú dcéru a vtedy sedemročného syna. Na prvý pohľad sme pôsobili ako šťastná rodina, lenže to tak nebolo. Pýtate sa prečo? V tomto období totiž manžela vyhodili z práce. Ja som sa celkom bála, čo bude ďalej, pretože samozrejme z niečoho žiť musíme. Pri tých cenách, keď všetko je drahé a ceny sa rapídne zvýšili, som jednoducho musela https://www.reflex.cz/clanek/zpravy/84021/kralovnina-svagrova-si-na-obed-s-meghan-markleovou-vzala-rasistickou-broz-musela-se-omluvit.html niečo urobiť.

stres

Premýšľala som nad tým veľmi dlho. Jednu dobu som bola na dne z toho, že nemáme príjem (poberala som len materskú na dvojročné dievčatko). A to nestačilo. Každý mesiac mi chodila materská šesťtisíc českých korún az toho sme neboli schopní zaplatiť nájom, nieto nejaké jedlo. Preto som sa uchýlila k zúfalému kroku. Priznávam, mala som to manželovi povedať hneď, lenže som sa bála, čo by na to povedal a tak som mlčala. A čo že som vlastne urobila? Začala som pracovať na priváte. Spočiatku som mala výčitky svedomia. Ale veľmi ma upokojoval fakt, že som to robila naozaj pre rodinu, čo bola pravda. Takže som neskôr už prestávajú výčitky svedomia mať a stále som si hovorila to isté dookola.

par

Že to robím pre rodinu a že mi nakoniec manžel bude vďačný. Keď sa manžel pýtal, čo som si našla za prácu, povedala som, že upratujem kancelárie a domy v jednej firme. Nemal dôvod mi neveriť – za celú dobu manželstva som mu neklamala. Bohužiaľ, toto náš vzťah nakoniec zničilo. Manžel zistil, že pracujem na priváte. Ani neviem, ako sa ti dozvedel. Možno, že ma sledoval. Keď sa to dozvedel, okamžite ma konfrontoval. Ja som mu povedala, že to všetko robím pre rodinu. On ma ale povedal, že sa chce okamžite nechať rozviesť a to hneď. Takže mi ostali oči pre plač. Nikdy neklamte svojim blízkym.