Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Video

LED osvietenie je nová dimenzia svietenia. S LED osvetlením sa dá doslova vyhrať a dokážete osvetliť aj miesta, ktoré by ste obyčajným osvetlením nedokázali. Vďaka LED svetlám dostáva priestor svoju eleganciu, moderný dizajn a možnosť dokonalého nasvietenia podľa vašich predstav a snov. S LED svetlom váš domov dostane nové rozmery, a budete ledva čakať až sa večer doma ponoríte do vášho kúzelného sveta. Výhodou pri LED osvetlení je aj to, že LED osvetlenie môžete použiť v interiéri aj v exteriéri. A dokáže s ním hotové zázraky. V LED Produkte sme pre vás pripravili videá s LED osvetlením ledprodukt.sk, kde si môžete pozrieť nie len inšpirácie ako osvetliť určité časti bytu alebo domu, ale aj ako LED osvetlenie funguje, ako ho zapojiť, a ako/alebo na čo sa dajú použiť jednotlivé LED svietidlá.

led

V našej ponuke máte totiž veľké množstvo LED žiaroviek, diód, pásov aj LED hadíc, ktoré môžete využiť na rôzne povrchy, a takmer v každom kúte vášho bytu či domu. Vďaka našim videám sa dozviete všetky možnosti využitia, a dokonca si viete predstaviť aj ich svietivosť a farebnú škálu, čo je tiež veľmi dôležitým faktorom vo výbere toho správneho svietidla.

osvetlenie

Taktiež sa dozviete nejaké postupy a inšpirácie ako využiť LED svietidlo v exteriéri a osvetliť ním napríklad terasu alebo záhradu na Vianoce, alebo pri nejakej oslave. V LED Produkte sme mysleli na všetko, preto vám pomocou videí postupne prinášame dôležité informácie ku všetkým produktom, ktoré u nás nájdete. Neustále pripravujeme nové videá, aby ste mali dokonalú predstavu, čo všetko sa skrýva za LED osvetlením. Pozrite si naše videá a nechajte sa inšpirovať. Ak potrebujete nejaké podrobnejšie informácie ktoré ste vo videu nenašli radi vám pomôže s vašim problémom. Či už sa bude týkať montáže, alebo zapájania jednotlivých LED, produktov sme tu pre vás. Stačí nás kontaktovať.