Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Všetko pre gélové nechty

Máte záujem o gélové nechty Bratislava d-nails.sk doma? Už máte za sebou kurz avšak chýba vám ten správny materiál? Neviete kde si zaobstarať kvalitné gély a iné pomôcky? Všetko čo potrebujte v tom kvalite nájdete jedine u nás. Na našom eshope D-nails.sk nájdete všetko potrebné pre gélové nechty. V ponuke máme cenovo dostupné a najmä kvalitné UV gély a LED gély, ktoré viete využiť pri modelácii či pri predĺžení gélových nechtov. Ponúkame jednofázové, stavebné a kamuflážne gély. Z vrchných ukončovacích gélov je najpredávanejší Quick Finish.

gélové nechty doma

Nesmieme zabudnúť na farebnosť. Farebné gély nájdete v rôznych farbách, z ktorých si tú svoju vyberie naozaj každý. Či už klasická červená, gold, summer line, sensation, diamond, neon alebo platinum – tieto rady farebných gélov vo vašej zbierke farieb nesmú chýbať. Dávame do pozornosti aj novú radu UV&LED Color gély, ktoré viete nechať vytvrdnúť v UV alebo aj v LED lampe.

Ak sa vám ťažko pracuje s gélovou farbou a radi by ste niečo v podobe laku – gél laky budú pre vás ta pravá forma. Jednoduché na použitie, ľahká manipulácia a krásny výsledok. Vybrať si viete z 240 druhov rôznych farieb, teda naozaj je z čoho vyberať. Ponúkame vám na výber jednofázové ale aj trojfázové gél laky. Záleží už len na vás, aký spôsob si vyberiete.

Vaše ruky sú to prvé, s čím prichádzajú noví ľudia do kontaktu. Je vedecky potvrdené, že ľudia si pri zoznámení všímajú ruky toho druhého. Gélové nechty sú skvelá forma ako mať nechty pestované a upravené. Bonusom je výdrž, kedy vám nechty vydržia pekné až tri týždne. Čo viac si priať? Rôznofarebné variácie, neskutočné množstvo možností zdobenia a tvarov – toto všetko viete dosiahnuť pri gélovej manikúre.

potreby na gélové nechty

Ak nemáte čas na obyčajné lakovanie – gélové nechty budú pre vás najvhodnejším riešením. Prečo si nedopriať trochu viac starostlivosti o seba? Využite túto ponuku a nakúpte u nás. Na našom eshope nájdete všetko potrebné na jednom mieste. Na výber máme z množstva produktov, v ktorých si určite aj vy nájdete toho svojho favorita. Naše materiály sú kvalitné a za výhodnú cenu. U nás si to svoje nájde každá.