Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Ako ozdobiť výslužky?

Svadobný deň je príjemnou, ale častokrát aj stresujúcou záležitosťou. To množstvo príprav, ktoré musíte pred svojim veľkým dňom absolvovať je viac než dosť. A občas sa stane, že na niektoré veci jednoducho zabudneme a už sa narýchlo nedajú zariadiť. Reč je najmä o svadobných tlačovinách. Čo sú svadobné tlačoviny? Pod pojmom svadobné tlačoviny sa myslia personalizované svadobné pozvánky, oznámenia, menovky, etikety a rôzne iné produkty ako označenia stolov, candy baru či zasadací poriadok. Svadobné oznámenia spolu s pozvánkami ku svadobnému stolu sú akousi samozrejmosťou. Častejšie zabúdame na etikety na víno a koláče.

svadobné víno

Výslužky patria ku svadbe od nepamäti. Je už na vás či sa rozhodnete pre svadobné víno alebo pálenku. Koláče taktiež musia byť. Ale dajte si pozor, aby krabice a fľaše boli ozdobené. Pri výslužkách je len na vás aký druh alkoholu zvolíte, aké množstvo a aj aké fľaše si vyberiete. Najčastejšie sú používané 0,5 litrové guľaté sklenené fľaše. Úzke a vysoké. A tu niekedy nastáva problém s etiketou. Niektoré fľaše nepôsobia pekne, keď na ne nalepíte veľkú etiketu. Preto sú tu kartičky na výslužky. Kartičku jednoducho zavesíte pomocou špagátu na hrdlo fľaše či krabičku od koláčov. Na kartičke môžete mať také isté údaje ako by ste ich mali v prípade etikety.

svadobné koláče

Vaše mená a poďakovanie svadobčanom. Alebo môžete kartičky na výslužky a etikety skombinovať. Na kartičke môžete uviesť vaše mená a dátum svadby a nalepená etiketa môže niesť už len ďakovný nápis. Takéto kartičky sa hodia aj na fľaše priamo na svadobnom stole. Stačí na vaše fľaše od vína či pálenky zavesiť kartičku s prianím Na zdravie! Kde takéto kartičky na výslužky zoženiete? Všetko nájdete na jednom mieste a navyše online. Navštívte stránku Kartičky na výslužku https://www.graphicsoul.sk/kategoria-produktu/svadba/kartickynavysluzky/ a pozrite si aktuálnu ponuku originálnych svadobných tlačovín.