Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Tantrická masáž v skutočnosti

Tantrickú masáž už dlhé obdobie zahaľuje rúško tajomstva. Zapríčiňuje to nastavenie našej kultúry, ktoré tantru priveľmi tabuizuje. Tento prístup je však úplne absurdný, pretože neznalosť, ktorá vyplýva z tohto tabu, je často obrovskou prekážkou v inklinácii k tomuto zážitku. Inak povedané, ľudská nevedomosť, ktorá súvisí s nedostatkom informácií, vedie napr. k tomu, že ste okrádaní o radostné okamihy. Lenže každá minca má dve strany, preto nemôžeme opomenúť ani tých ľudí, ktorí tantrickej masáži nedokážu odolať práve vďaka tomu, že je pre nich akýmsi „zakázaným ovocím.“ Láka ich svojou tajomnosťou.

atmosféra

Či už patríte k prvej alebo k druhej skupine, určite by ste o nej radi vedeli viac. Tantrická masáž je v prvom rade transcendentným zážitkom, čo v praxi znamená, že ide o skúsenosť, ktorá presahuje vaše zmysly. Jej dôležitou súčasťou je práca s energiou, preto je nevyhnutné, aby ste pri tejto masáži boli maximálne pokojní a uvoľnení. Dopomôcť by vám k tomu mala príjemná orientálna hudba, vonné sviečky či využitie jemných materiálov, ktoré vám bude vaša tantra lady nežne trieť o pokožku. Ak patríte k tým, ktorí nechcú len prijímať, ale aj rozdávať, tak vaša masáž môže byť zážitkom nie len pre vás, ale aj pre vašu masérku.

nadzmyselno

Pocity, ktoré vo vás tantra vyvolá sa rôznia, pretože ako sa hovorí: „koľko ľudí, toľko chutí.“ Pre každého človeka to je však nadzmyslová skúsenosť, ktorá mu pomôže k seba-prijatiu, k relaxácii tela i mysle a zaplaví ho tzv. hormónom šťastia. Jej ďalším benefitom je to, že pôsobí ako afrodiziakum a pomáha posúvať vaše hranice v intímnej oblasti. Keď vaša tantra lady usúdi, že je čas masáž ukončiť, tak dostanete k dispozícii čas na to, aby ste sa mohli do sýtosti nabažiť príjemných pocitov a vstrebať všetky novozískané vnemy. Tantra bratislava je vašim lístkom k tomuto zážitku.