Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

Prenájom kontajnerov, prepraviek a paliet

Zabezpečujete vo Vašom podnikaní skladovanie, či transport rôzneho tovaru? Prípadne potrebujete vo Vašej domácnosti využiť niektorý z produktov od firmy Schoeller Allibert, no nemáte záujem o jeho zakúpenie na trvalo? V obidvoch prípadoch Vám ponúkame skvelé riešenie. Na to, aby ste mohli využiť všetky výhody precízne konštruovaných a pevných plastových kontajnerov od spoločnosti Schoeller Allibert, nie ste odkázaní na ich kúpu. Využite možnosť prenájmu vybraných kontajnerov a ušetríte tak Vaše financie. Na webovej stránke www.schoellerallibert.com nájdete dlhý zoznam produktov, ktoré je možné si prenajať na určitú dobu.

prepravka na nápoje

Patria medzi nej rôzne IBC kontajnery na prepravu kvapalín, plastové prepravky, či plastové palety. Prenajať si môžete napríklad IBC kontajner ComboFructus s objemom 1060 litrov. Zvládne aj naozaj vysokú záťaž a manipulovať s ním dokáže jednoducho jedna osoba. Je možné ho poskladať, takže jeho skladovanie, ale aj preprava sú nenáročné na priestor. Je kompatibilný s technológiou SmartLink. Po použití ho umyjete jednoduchým spôsobom. Prenajať si môžete aj plastovú paletu BaYoPal s rozmermi 1200 mm x 1000 mm x 165 mm. Unesie až neuveriteľných 1200 kg nákladu, no zároveň váži len 23,1 kg.

plastový box

Jej používanie uľahčuje aj dômyselný prístup zo všetkých štyroch strán. Môže byť použitá aj v automatizovaných systémoch. Z kategórie prepraviek na prenájom by sme Vám radi odporučili plastovú prepravku AgriLog s perforovanými stenami, ktoré optimalizujú prúdenie vzduchu. Prepravka má využiteľný objem až 446 litrov a môžete ju používať so systémom SmartLink. Vyberte si z veľkého množstva produktov na prenájom, Rental Products https://www.schoellerallibert.com/cz/produkty-k-pronajmu/, a ušetríte tak Vaše financie, ktoré by ste investovali do trvalého zakúpenia produktov. V prípade otázok ohľadom možnostiach prenájmu produktov od spoločnosti Schoeller Allibert sa pokojne obráťte na zákaznícku linku, ktorá je dostupná na čísle +420 596 790 010.