Growit

S našim on-line magazínom môžete obdivovať prírodné krásy na opačnom konci sveta aj módne prehliadky v Miláne, a to z pohodlia vášho gauča v obývačke.

O sklenenom zábradlí

Uvažujete o novom zábradlí na schody alebo na balkón? Na výber máte niekoľko základných typov zábradlí, ku ktorým patrí aj sklenené zábradlie. Sklenené zábradlie pôsobí mimoriadne štýlovo a dotvára celkové pôsobenie príbytku v modernom duchu. Sklenené zábradlie pozostáva z kovovej konštrukcie a nerozbitného skla, takže sa nemusíte obávať rozbitia skla a následného poranenia. Sklo môže v okolí schodov siahať až ku stropu, čím vytvoríte zaujímavý a výrazný efekt, ktorý pôsobí nadčasovo.

Bývajte podľa vašich predstáv, cíťte sa vo vašom domove pohodlne a uvoľnene. Vytvorte si podmienky, ktoré zodpovedajú vašim očakávaniam a predstavám o príjemnom bývaní. Nech je váš domov priestorom, kde sa cítite dobre, kde načerpávate energiu pre vaše ďalšie smerovanie a nasledujúce dni. Prispôsobte si vašim konkrétnym požiadavkám všetky súčasti vášho príbytku, zábradlie nevynímajúc. Približujte sa vášmu vytúženému snu o ideálnom bývaní, zariadení príbytku, ako aj spôsobe života.

sklenené zábradlie

Sklenené zábradlie sa výborne hodí aj na balkón, kde podporuje výhľad. Z vášho balkóna môžete vytvoriť dokonalé relaxačné miesto, kde si radi vypijete váš obľúbený nápoj, prečítate knihu alebo prelistujete časopis. Miesto, kde máte možnosť oddýchnuť si a nabiť sa pozitívnou energiou. Nezabúdajte pritom na vhodné zábradlie, ktorého prvoradou funkciou je podporná funkcia. Zábradlie poskytuje pevnosť, stabilitu, oporu, aj keď pri jeho výbere sa kladie dôraz na jeho estetickú stránku. Zábradlie na balkón je výrazným prvkom celej stavby.

schody so skleneným zábradlím

Vyberte si zábradlie, ktoré vám vyhovuje. Oslovte nás a my vám zmontujeme zábradlie na mieru. Vyberte si zábradlie, ktoré vnesie nový nádych do vášho príbytku, oživí ho a dodá mu potrebný nádych. Sklenené zábradlie môže pozostávať z číreho, ako aj z mliečneho skla, ktoré sa vyznačuje neprehľadnosťou. Na trhu nájdete aj farebné sklo, ktoré je súčasťou dverí alebo zábradlí, ktoré pôsobí obzvlášť pôsobivo.